به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، نادر ثناگو مطلق اظهار کرد: به همین منظور در حال رایزنی و انجام مذاکرات با کشورهای هاب لجستیک در منطقه و خاور دور با هدف ایجاد یک اتحاد استراتژیک برای راه اندازی این  کریدور هستیم.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: بی شک برای توسعه پشتیبانی ها به خصوص در بخش کالا و خدمات و رشد روند فعالیت بخش خصوصی نیازمند ارائه راه های جدید هستیم که  در این بین به عنوان بخش دولتی وظیفه مان این است که این راه را هموار سازیم.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: به همین منظور به دنبال این هستیم تا با برقراری هر چه بیشتر ارتباط بین شرکت های مستقر در منطقه با شرکت های خارجی، علاوه بر تامین نیاز شرکت های داخلی در مواردی از جمله تامین مواد اولیه شاهد انتقال تکنولوژی به داخل کشور و بومی سازی آن نیز باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فراهم سازی زیر ساخت ها برای استقرار شرکت های خارجی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اشاره و عنوان داشت: رایزنی هایی در جهت جذب سرمایه گذاران خارجی در منطقه انجام و به همین منظور تفاهم نامه هایی نیز منعقد شده که به زودی به مرحله اجرا خواهند رسید.

ثناگو مطلق با بیان اینکه راه اندازی کریدور حمل و نقل بین پیام وکشورهای منطقه و از سوی دیگر استقرار شرکت های خارجی در منطقه منشا تحولی بزرگ خواهند شد ادامه داد: پای کار هستیم تا با پشتیبانی و رفع موانع تولید بتوانیم سهم خود را در رشد هر چه بیشتر اقتصاد کشورمان ایفا کنیم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: