به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز؛ مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس رو میز صبح امروز چهارشنبه باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز اظهار کرد: البرز استانی ورزش خیز و مطرح در کشور است که در تمامی رشته ها از جمله تنیس روی میز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی با تقدیر از علیرضا حجازیان رئیس سابق هیئت گفت: اثرات تلاش ها و زحمات 30 ساله علیرضا حجازیان بر مسند تنیس روی میز البرز کاملا واضح است و امروز شاهد هستیم که در طول این مدت قهرمانان و ورزشکاران بسیارای زیر نظر ایشان به تنیس روی میز کشور معرفی شده اند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان این که " البرزی ظرفیت و پتانسیل بالایی در حوزه نیروی انسانی دارد " افزود: از رئیس جدید هیئت توقع داریم که نگاه جدی تری به شهرستان ها داشته و به تنیس روی میز جانبازن و معلولان نیز توجه ویژه ای کند.

وی با تأکید بر لزوم جذب اسپانسر و حامی مالی از بخش خصوصی برای هیئت، عنوان کرد: البرز همواره ملی پوشان و قهرمانان ارزشمندی به تیم های ملی معرفی کرده است.

علی قارداشی ادامه داد: البرز جزو 5 استانی در تنیس روی میز کشور است که قهرمانانش هم مدال جهانی و هم آسیایی کسب کرده اند.

وی تصریح کرد: در بحث تجهیز هیئت های شهرستانی این آمادگی را داریم که نیمی از هزینه تهیه میز مسابقات و تمرینات را تقبل کنیم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: