به گزارش برنا آذربایجان‌غربی،  داود قربان نژاد گفت: در  راستای  تامین اقلام اساسی مواد غذایی و تنظیم بازار مصرف مواد پروتئینی ، بیش از ۵۰ تن گوشت گوساله منجمد داخلی به قیمت مصوب در سراسر استان توزیع می شود.

مدیر کل شرکت  پشتیبانی امور دام آذربایجان‌غربی،  افزود: در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار و تعدیل قیمت گوشت در بازار مصرف استان این محموله که از دام های داخلی کشور با رعایت استانداردهای کیفی بالائی تولید و تامین شده است به قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای استان توزیع می شود.

وی اضافه کرد: بر اساس قیمت ستاد تنظیم بازار استان قیمت هر کیلو گرم گوشت منجمد قطعه ران به قیمت  ۸۴ هزار تومان و قطعات سردست و گردن به قیمت ۸۲ هزار تومان ،گوشت راسته ۸۰ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم قلوه گاه ۶۰ هزارتومان تحویل درب سردخانه برای عاملین توزیع می شود. مراکز عمده مصرف و مباشرین  توزیع استان می توانند جهت تامین این اقلام با اخذ معرفی نامه از سازمان صمت اقدام کنند.

قربان نژاد تاکید کرد: از مصرف کنندگان درخواست می شود هر گونه تخلف کم فروشی یا عرضه خارج از سیستم توزیع را  به بازرسان سازمان صمت  اطلاع و یا با سامانه ۱۲۴ بازرسی و نظارت،  سازمان صنعت ،معدن و تجارت گزارش کنند.

وی افزود: با توجه به تامین ذخایر کافی و مطمئن از اقلام پروتئینی مورد نیاز استان  انواع گوشت قرمز و سفید منجمد تحت عنوان ذخایر راهبردی شد.

 

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: