به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، غفور قاسم پور اظهار کرد: طبق ابلاغ وزارت کشور ساعات کار ادارات به ۷ صبح تا  13 ظهر کاهش یافته است.

  قاسم پور بیان کرد: بانوان شاغل با شرایط خاص و بیماری در ادارات شهرستانی که مشاغل غیرضروری ارائه می دهند با موافقت مدیران مربوطه می توانند بصورت دورکاری فعالیت داشته باشند.

فرماندار کرج گفت: باید مشاغل غیرضروری نظیر کافه ها و رستوران ها در شرایط قرمز کرونایی در شهر کرج تعطیل باشند لذا بازرسان ویژه ای به همین منظور در سطح شهر فعالیت های غیرضروری را پایش نموده و تذکرات لازم را به صاحبان مشاغل خواهند داد.

 قاسم پور در ادامه بر ممنوعیت سفرهای غیرضروری نیز تأکید کرد و افزود: هر گونه سفر از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر نقاط ممنوع است و شهروندان با حذف برنامه سفر و ترددهای درون شهری و برون شهری نسبت به دریافت مجوز از فرمانداری نیز اقدامی نداشته باشند.

 فرماندار کرج گفت: شیوع بیماری دلتای هندی در موج پنجم کرونا بسیار فراگیرتر و با سرعت بیشتری ابتلا و مراجعات سرپایی به بیمارستان ها و مراکز درمانی را بالا برده است و لذا مردم عزیز با جدی گرفتن توصیه ها و هشدارها از آسیب های جبران ناپذیر ناشی ازاین  بیماری خودداری کنند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: