به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛  مسابقه نقاشی در خانه به مناسبت هفته کودک و نوجوان برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج بیان کرد: روز ملی کودک در ایران هر ساله ۸ نوامبر همزمان با ۱۶ مهرماه برگزار می‌شود و به این مناسبت یک هفته را به عنوان هفته ملی به کودکان اختصاص داده‌اند.

دکتر سرکه وت نجفی عنوان کرد: در راستای گرامیداشت این هفته و همچنین مشارکت کودکان و نوجوانان در رویدادهای فرهنگی و اجتماعی این سازمان اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی نمود.

وی از برگزاری مسابقه نقاشی در خانه به مناسبت هفته کودک و نوجوان خبر داد و عنوان کرد: این مسابقه در محورهای مدافعان سلامت، سنندج شهر خلاق موسیقی، رویاهای شیرین من برای شهر من، احترام به حقوق شهروندی و نقاشی از جاذبه های تاریخی و گردشگری محله خود برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا پایان مهرماه 1400 از طریق واتساپ به شماره تماس 09189710013ارسال نمایند. نجفی خاطرنشان کرد: آثار ارسالی باید به صورت فایل عکس حاوی نام و نام و خانوادگی، سن، محل زندگی و شماره تماس باشد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج اعلام کرد : داوران نسبت به ارزیابی آثار ارسالی و انتخاب نفرات برتر اقدام خواهند نمود و طی مراسمی از نفرات برتر با اهدا جوایزی تقدیر بعمل خواهد آمد . وی افزود: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 33241570 تماس حاصل فرمایند.   

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: