به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مجتبی عبداللهی در دیدار رییس کل دادگستری، دادستان کرج و معاونان و مدیران شورای قضایی استان که امروز چهارشنبه برگزار شد، افزود: دستگاه قضا در نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش، کوشش و سختی های بسیاری را در نهایت شکیبایی و ایثار برای احقاق حقوق مردم و بویژه مظلومان و تحقق حکمرانی مطلوب، دارد.

وی ادامه داد: این کار و تلاش ایثارگرانه که برای مردم و در جهت نیل به رضایتمندی خداوند صورت می گیرد جای بسی قدردانی دارد از این رو برای تمامی فعالان حوزه قضا در سراسر کشور و به خصوص در استانی با ویژگی های خاص البرز، آرزوی توفیق و عزت روز افزون دارم.

عبداللهی گفت: در این برهه سران 3 قوه در کشور هماهنگی بسیار خوبی برای خدمت به مردم دارند و اهداف مشترکی را در جهت معیشت، امنیت و اقتصاد مردم و خنثی سازی تحریم ها دارند.

وی افزود: بر این اساس ما نیز می توانیم در استان موضوعات مشترکی را تعریف کنیم و به صورت متحد و منسجم به تحقق آنها بپردازیم.

استاندار البرز گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که همه جا از صلابت و شرایط عالی استان البرز صحبت شود، ضرورت دارد به سمتی برویم که رتبه های برتر کشور در کاهش جرم و پرونده های قضایی داشته باشیم.

وی افزود: با تمام توان در کنار دستگاه قضا هستم تا بتوانیم براساس خرد جمعی با بهره گیری از تمامی ظرفیت های استان گامی موثر در راستای فرهنگسازی برای کاهش جرم و معضلات اجتماعی برداریم.

عبداللهی گفت: بسیاری از موضوعات که تبدیل به جرم و پرونده می شود، با ارتقا آستانه شکیبایی و بهره گیری از آموزه های دینی و اجتماعی، پیشگیری می شود.

وی افزود: باید با فرهنگسازی از وقوع و بروز جرائم جلوگیری کنیم و صلح و سازش را نهادینه کنیم.

فاضلی مدیرکل دادگستری استان نیز با ارائه گزارشی، شرایط استان را در حوزه قضا تشریح کرد و معاونان نیز در حوزه های خود در خصوص مسائل و چالش های موجود صحبت کردند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: