به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، عبدالسلام معروفی از دعوت ۴ ورزشکار ناشنوای استان به اردوهای آماده‌سازی و انتخابی تیم های ملی ورزش ناشنوایان خبر داد و گفت: در جریان برگزاری "بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ناشنوایان ۲۰۲۱ برزیل" علی شکیبازاده از ارومیه، حسین سیفلو از خوی و شهاب رحیمی از بوکان، ۳ کشتی گیر آذربایجان‌غربی به اولین اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد دعوت شده اند.

رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی افزود: همچنین جعفر علیزاده والیبالیست شایسته استانی از شهرستان سلماس به اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان دعوت شده است.

وی ادامه داد: کشتی گیران ناشنوا و کم شنوای استان در جریان برگزاری مسابقات کشوری یک ماه گذشته در استان قزوین موفق به کسب مدال های رنگین طلا، نقره و برنز شده بودند و همچنین جعفر علیزاده نیز عضو تیم ملی والیبال ناشنوایان اعزامی به مسابقات جهانی ایتالیا بود.

اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد از ۱۵ الی ۲۵ دی‌ماه به میزبانی استان قزوین و اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ساحلی از ۱۴ الی ۱۷ دی‌ماه به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شوند‌.

انتهای پیام

نویسنده: سینا پسران افشاریان

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: