به گزارش رخبرزگاری برنا از لرستان ، فریدون کریمی فرد گفت:هدف از برپایی این  نمایشگاه بیان اهمیت مقوله حجاب و عفاف در جامعه ازدیدگاه اسلام می باشدچون درقرآن کریم وسیره معصومین علیهم السلام  در خصوص رعایت حجاب به عنوان یک پدیده اجتماعی تاکیدگردیده است.

وی افزود : حجاب و پوشش اسلامی، آثار و فواید فراوانى درجامعه دارد که از جمله  مهم ترین آنها می توان به آرامش روانی، استحکام پیوند خانوادگی واستواری اجتماع  اشاره نمودکه کرامت، عفت و وقار زنان و دختران نتیجه حجاب می باشد.

فریدون کریمی فرد در ادامه  هدف از برپایی این نمایشگاه را تبیین سبک زندگی و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب توصیف نمود و گفت: گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و حفظ ارزش‌های اسلامی مهم‌ترین وظیفه‌ای است که  همه باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشیم چون پیام خون شهداء دفاع از ارزشهاست وحجاب وعفاف از بزرگترین ارزشهای جامعه اسلامی محسوب می شوند.

رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی پلدختر در پایان تصریح کرد : در این نمایشگاه ١٢٠ پوستر و عکس  در رابطه با اهمیت حفظ حجاب وعفاف به مدت یک هفته در معرض دید عموم قرار گرفته است و در حاشیه این نمایشگاه محصولات فرهنگی حجاب وعفاف به متقاضیان عرضه میگردد.