خبرگزاری برنا لرستان - سرویس اجتماعی : درروزهای اخیرحادثه ای در یکی از روستاهای شهرستان خرم_آباد اتفاق افتاد که صرفاً اختلاف خانوادگی و شخصی بود و یک لحظه خصلت “انسانی” جای خود را به “جنون” داد و در این بین چهار نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.

ساعتی بعد فضای مجازی و اخص کانال های تلگرامی پر شده بود از خبر خونریزی و قتل_عام_در_خرم_آباد و در یک ساعت لرستان به تیتر یک رسانه ها تبدیل شد.

براستی به چه قیمت لرستان را تیتر یک ایران می کنیم!؟هدف مشترک تمامی مخاطبان فضای مجازی از انتشار این خبر هولناک اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه بوده است اما گاهی باید مصلحت استان را در نظر گرفت و در هنگام انتشار یک مطلب همه جوانب را در نظر گرفت.

تصور کنید با شخصی برای سرمایه_گذاری_در_لرستان صحبت های ابتدایی شده و شخص سرمایه گذار هم راغب است در لرستان سرمایه گذاری کند. آیا شخص سرمایه گذار با دیدن تیتر قتل عام در لرستان از سرمایه گذاری در این استان پشیمان نمی شود؟ آیا سرمایه گذار با دیدن خبری این چنینی در لرستان بیم حضور در استان ما را نخواهد داشت؟

جبران عقب ماندگی و دستیابی به توسعه پایدار و اشتغال_در_لرستان امکان پذیر نمی باشد مگر با حضور سرمایه گذار، علاوه بر زیرساخت ها آنچه برای یک سرمایه گذار مهم و حیاتی است “امنیت” میباشد.

حقیقتاً لرستان یکی از رتبه های برتر امنیت در کشور را دارد اما گاهی برای جذب چند مخاطب برخی ها با تیترهای هیجانی این امنیت لرستان را خدشه دار می کنند و سرمایه گذار را دوربیاییم برای توسعه و آباد_کردن_لرستان گام برداریم و اولین قدم امنیت واقعی لرستان را نشان دهیم.