به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه اولیا حق دارند نگران فرزندان دانش آموز خود باشند گفت: آموزش و پرورش کارشناسی‌های لازم را در این خصوص انجام داده و مدیران مدارس در طول تابستان در جلسات متعدد آموزش‌های لازم را برای چگونگی برگزاری و آغاز سال تحصیلی، فرا گرفته اند.

حسین عباسیان با اشاره به اینکه کلاس‌های درس با نیمی از ظرفیت برگزار می‌شود افزود: ساعات تفریح دانش آموزان همراه با ورزش نخواهد بود و کلاس ورزش در حال حاضر از برنامه درسی حذف شده و دانش آموزان صرفا از فضای آموزشی مدارس استفاده می‌کنند.

وی رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تعطیلی بوفه مدرسه، باز بودن درب و پنجره هنگام تشکیل کلاس درس، ضدعفونی کردن محیط مدرسه و دست‌های دانش آموزان ازجمله مواردی است که مدیران ملزم به رعایت آن‌ها هستند.

حسین عباسیان با بیان اینکه در تمام مدارس اصفهان از تجهیزات ضدعفونی کننده برای دانش آموزان استفاده شده افزود: از همه ظرفیت‌ها برای محافظت از نسل نوجوان و جوان که سرمایه‌های این مرز و بوم هستند استفاده می‌کنیم.

وی افزود: با کمک انجمن اولیا و مربیان و مدیران مدارس مواد ضدعفونی کننده تهیه شده و از اولیایی که استطاعت مالی دارند درخواست می‌کنیم در مواقع ضروری در کنار آموزش و پرورش و مدیران مدارس قرار گیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: