به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان، علی محمد هاشمی با اشاره به اهمیت حضور داوطلبان در راستای مبارزه با همه‌گیری کرونا و همکاری‌های بهداشتی و پزشکی با کادر درمانی، اظهار کرد: برای کمک به هموطنان کردستانی در این راستا اولین تیم پزشکی داوطلب جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان به شهرستان سنندج در استان کردستان اعزام شد.

وی اضافه کرد: اعضای این تیم ۵ نفره متشکل از پزشک متخصص قلب، پزشک عمومی و سه پیراپزشک با استقرار در مراکز درمانی سنندج جهت تکمیل کادر درمان در زمینه مهار بیماری کرونا و درمان بیماران متأثر از کووید ۱۹ با جمعیت هلال‌احمر استان کردستان همکاری می‌نمایند.

محمدهاشمی، تصریح کرد: از همه افراد به ویژه پزشکان و پیراپزشکان داوطلب که تمایل دارند با حضور خود نقشی مؤثر در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشته باشند دعوت می‌شود، آمادگی خود را جهت حضور در این کار خداپسندانه به جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان اعلام کنند.

وی خاطرنشان کرد: همکاری و حضور نیروهای داوطلب جمعیت هلال‌احمر در یاری رسانی به تیم‌های درمان، سند افتخار و برگ زرین دیگری از همدلی و همیاری شهر شهیدان در خدمت رسانی به مردم شریف کردستان باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان به شهروندان و هم استانی‌ها توصیه کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از خروج غیرضروری از منزل و توجه به قرنطینه خانگی را در اولویت قرار دهند تا با قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: