به گزارش خبرگازری برنا در اصفهان، سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر"  در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی و انجام یک سری اقدامات هوشمندانه از فعالیت اعضای یک باند در زمینه قاچاق پارچه و لباس به کشور مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام یک سری اقدامات ویژه پلیسی انبار نگهداری پارچه و لباس های قاچاق را شناسایی و طی عملیاتی ضربتی با هماهنگی مقام قضائی وارد محل شده و 4 نفر را که به صورت باندی در زمینه قاچاق پارچه و لباس فعالیت می کردند، دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، عنوان کرد: در بازرسی از محل مورد نظر 715 طاقه پارچه، 442 دست لباس، 664 رول نخ،4 هزار و 392 عدد یقه لباس و 23 عدد زیپ تعدادی ساعت و بدلیجات به همراه 240 میلیون ریال وجه حاصله از فروش کالاهای قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی، ارزش تقریبی کالاهای قاچاق مشکوفه در این عملیات را برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر 10 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بررسی ها حاکی از این است که متهمان پیش از حضور ماموران تعداد زیادی از کالاهای قاچاق را از انبار مذکور خارج کرده بودند که تحقیقات در خصوص کشف و جمع آوری این کالاها از سطح بازار در دستورکار قرار گرفت.

سرهنگ هاشمی فر در خاتمه از تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و گفت: پلیس تمام فعالیت مجرمانه در حوزه جرایم اقتصادی را با اشرافیت و هوشمندی بالای خود رصد کرده و با کسانی که از طریق قاچاق کالا بخواهند مانعی بر سر راه جهش تولید در کشور ایجاد کنند قاطعانه برخورد می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: