به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ محمدعلی احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در نشست خبری تشریح برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: دهه بصیرت امسال مقارن با سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری‌زاده است و با توجه به برقراری محدودیت‌های کرونایی، با هم‌افزایی و همکاری با بسیج و سایر تشکل‌های مردمی برنامه‌هایی را در سطح استان برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: اصلی‌ترین برنامه‌های امسال محله محور خواهد بود. نهم دی مراسم نمادینی در سطح استان و شهر اصفهان برگزار می‌شود که اجتماع محور نیست و در آن از ارتباط زنده استفاده می‌شود.

احمدی ادامه داد: از دیگر برنامه‌های این دهه حرکت موتورسواران از چهارراه تختی، تجدید میثاق با شهدا، برگزاری مراسم در گلستان شهدا در روز ۱۳ دی و مراسم مجازی ویژه بسیج دانشجویی را می‌توان نام برد.

وی گفت: سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان نیز ۱۸ دی‌ماه در سالگرد شهادت سردار شهید حاج احمد کاظمی برنامه‌هایی خواهد داشت.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: شعار محوری این دهه «بصیرت فاطمیه، ولایت‌مداری و مقاومت علوی» است و مسابقه ویژه‌ای نیز در سطح استان از وصیت نامه یار بصیر انقلاب شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: