به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سید محمد طباطبایی امروز در مراسم تجلیل از روسای هیاتهای ورزشی استان اصفهان که در سالن چشم انداز هتل کوثر اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه امروز اتفاقات بسیار خوبی در ورزش اصفهان رخ داد از سردیس و تمبر سهراب مرادی یکی از قهرمانان المپیکی ما رونمایی شد، همچنین سند آپارتمانی که به وی قول داده شده بود اهدا شد و دیگر کلید نیست که پس گرفته شود و سند بنام شده به وی اهدا شد.

وی افزود: همچنین با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش از بزرگ ترین سالن ژیمناستیک توسط اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بهره برداری شد و در اختیار ورزشکاران قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به تهیه و تدوین برنامه راهبردی ورزش اصفهان و عملیاتی شدن آن پس از رفع خطر ویروس کرونا  بتوانیم گامهای بسیار خوبی در راستای رشد و توسعه ورزش استان داشته باشیم.

وی افزود: با کلنگ زنی بزرگ ترین مجموعه ورزش های ساحلی در ورزشگاه آزادی خوراسگان در آینده تحول بسیار بزرگی در توسعه و رشد این رشته ها شاهد خواهیم بود.

طباطبایی گفت: تشکیل شورای راهبردی ورزش را تشکیل دادیم که با دعوت ازفرهیختگان و اساتید دانشگاه برنامه ریزی کردیم تا برای عملیاتی شدن برنامه ها بتوانیم سریع تر حرکت کنیم و امروز برنامه عملیاتی ورزش اصفهان آماده است.

وی اضافه کرد: امیدوارم با اجرای آن در راستای سیاست های کلان ورزش استان و کشور شاهد حضور پرپرنگ ورزشکاران اصفهان در میادین کشور و جهانی ودرخشش آنها باشیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: