به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سید محمد طباطبایی با ابراز خرسندی از میزبانی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی هندبال آسیا و انتخابی مسابقات جهانی لهستان، آمادگی شهر گنبدهای فیروزه‌ای را برای برگزاری مطلوب معتبرترین رویداد رقابتی هندبال در قاره کهن اعلام کرد.

سید محمد طباطبایی گفت: هندبال ایران ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد و برخورداری از بازیکنانی که اکنون در معتبرترین لیگ‌های اروپایی توپ می‌زنند  نمادی از بزرگی این رشته محسوب می‌شود که امیدوارم  میزبانی این رویداد موجبات رسیدن تیم ملی هندبال ایران به رقابت‌های جهانی را فراهم کند.

مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد: آخرین میزبانی ایران در رقابتهای هندبال قهرمانی آسیا به چهارده سال پیش باز می‌گردد که اصفهان میزبان بود و علاوه بر آن اصفهان سابقه برگزاری میزبانی مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا و رویدادهای بین المللی هندبال را هم داشته است و خوشبختانه اکنون نیز با توجه به این مهم که اصفهان از سالن شش هزار نفری با برخورداری از استانداردهای بین المللی سود می‌برد و سالن‌های پیروزی، هفده شهریور و شهید سجادی هم امکان میزبانی و تمرینی را دارا هستند، این تمایل در مجموعه مدیریتی اصفهان وجود دارد که بار دیگر اصفهان میزبان رقابتهای هندبال قهرمانی آسیا شود.

سید محمد طباطبایی، اصفهان را یکی از استان‌های پیشرو و پیشگام در هندبال ایران دانست و اظهار داشت: هیات هندبال از مجموعه نیروی انسانی کارآمد و متخصص برخوردار است و به این شاخصه، همراهی همیشگی استانداری، شهرداری و دیگر نهادهای مرتبط برای میزبانی مطلوب و در خور شان جمهوری اسلامی ایران را باید اضافه کنم که انگیزه میزبانی را در دیار مصفای نصف جهان افزایش داده است .

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: فدراسیون هندبال ایران در سال‌های نه چندان دور با مدیریت علی رضا رحیمی مدیر برجسته ورزش کشور زمینه ساز توسعه این رشته شد و باعث خوشحالی است که اکنون نیز این فدراسیون با اندیشه‌های علیرضا پاکدل یک مدیر جوان اداره می شود و با توجه به برنامه‌های این فدراسیون می توان به آینده هندبال کشورمان امیدوار بود.

وی ابراز امیدواری کرد که این میزبانی موجبات رونق هندبال ایران را رقم بزند و  سرعت رشد و توسعه این رشته  افزایش یابد و به سمت اهداف متعالی خود پیش رود .

 طباطبایی در پایان گفت: آنچه مسلم است اصفهان آمادگی صد در صد برای بهترین میزبانی از این رویداد را دارد و اعلام می‌کنیم در این زمینه شرایط میزبانی و امکانات اصفهان برای برگزاری رقابتهای هندبال آسیا را طی نامه‌ای مکتوب به فدراسیون هندبال و وزارت ورزش و جوانان ارسال خواهیم کرد و هر تصمیمی اتخاذ شود، مطمئنا در راستای موفقیت هندبال کشورمان خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: