به گزارش خبرگزاری برنارد اصفهان؛ الهه منصوریان ووشو کار تیم فولاد مبارکه سپاهان در گفتگو با روابط عمومی این باشگاه گفت: بعد از اینکه دعوتنامه‌ای از سازمان wlf  داشتم، وارد این سازمان شدم و با حمایت باشگاه سپاهان و آقای ساکت توانستم در این مسابقات در گام نخست پیروز بشم.

منصوریان ادامه داد: در مسابقه نخست این مسابقات موفق یه کسب پیروزی شدم؛ ۴ مسابقه دیگر دارم تا کمربند wlf را برای باشگاه سپاهان و با لباس مقدس این و به نام ایران بگیرم.

 وی در خصوص سطح این دوره از مسابقات گفت: سطح مسابقات واقعا خیلی بالا است و این مسابقات چون در چین برگزار می شود  و تماشاچی نیز حضور دارد جو مسابقه سنگین است ولی خوشبختانه از تجربیات سال های گذشته ام استفاده کردم و این مسابقه را پیروز شدم. امیدوارم در  مسابقه بعدی نیز همین روال باشد و به شرایط ایده‌آل خودم برسم چون یک سال از مسابقات دور بودم و بعد از یک سال اولین مسابقه من بود؛ در  اولین مسابقه همیشه نقاط ضعف وجود دارد و با ایده آلی که تصور می کنید فاصله دارید اما انشالله در بازی‌های بعدی بهتر می شوم و برای  اولین بار برای باشگاه سپاهان بین خانم ها و آقایان اولین کمربند wlf  و اولین کمربند رزمی را برای ایران و باشگاه سپاهان به کشورمان بیاورم.

 انشالله که بتوانم همیشه برای باشگاه سپاهان افتخار آفرینی کنم و این حکم و جام قهرمانی را به باشگاه سپاهان به سرکار خانم حقانی و جناب آقای محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان که همیشه حامی ووشو بودند تقدیم می کنم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: