به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سردار مهدی معصوم‌بیگی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان اظهار کرد: هرچند که صحبت‌های آمریکایی‌ها احمقانه است و نیاز به پاسخ ندارد و تروریست‌ زیبنده خودشان است و اگر بخواهیم اقدامات تروریستی آن‌ها در کشور را بشماریم، مثنوی هفتاد من می‌شود و کجا اقدامات شرارتی بوده است که آمریکا در آن نقشی نداشته باشد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: مداخلات آمریکا تحت عناوین مختلف از جمله کودتای آژاکس، نقاب و عملیات پنجه عقاب و یا ترور دانشمندان هسته‌ای ما و حضور نامشروع آن‌ها در منطقه و هر کجایی که شرارت هست، سردمدار است برخی از اقدامات آمریکاست.

وی با اشاره به حادثه منهدم کردن هواپیمای مسافربری ایرانی و کشتن 290 نفر که 66 نفر آن کودک بودند، گفت: چه کسی این اقدام را انجام داد و بعد به فرمانده ناوش مدال افتخار داد؛ دشمن به دنبال جنگ اقتصادی، برهم زدن امنیت و از بین بردن وحدت در کشور است.

معصوم‌بیگی ادامه داد: وحدت رمز پیروزی ماست؛ در جنگ اقتصادی که امروز دشمن فشار زیادی وارد می‌کند، بی‌تردید با اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری از این گردنه عبور خواهیم کرد هرچند که این مسیر سختی‌های خود را هم دارد و در حوزه برهم زدن امنیت، با جان‌فشانی همه دستگاه‌های مرتبط و حضور مردم در صحنه این خواب نظام سلطه تعبیر نخواهد شد و امنیت کشور مثال زدنی هست و خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: فرزندان این مرز و بوم از جان گذشته و جان در طبق اخلاص گرفته در صحنه امنیت حضور دارند.

وی مطرح کرد: به یاردوستی بابت این همه رضایت‌مندی عمومی مردم و مسؤولان تبریک می‌گویم که این یک سرمایه اجتماعی ارزشمند است؛ احکام در نیروی انتظامی 3 ساله است و کمتر تمدید می‌شود ولی حکم وی تا 7 سال تمدید شد که این نشان از شایستگی و توانمندی او در اداره امور بوده است.

معصوم‌بیگی ادامه داد: من هم صمیمانه از خدمات این برادر، مردم‌داری کامل و انجام ماموریت با اقتدار تقدیر و تشکر می‌کنم؛ برای جایگزینی سومین شهرستان به لحاظ امنیت و جایگاه پس از تهران و مشهد باید فردی انتخاب می‌شد که شایستگی لازم را داشته باشد که نهایتا خدادوست‌ از فرماندهان باتجربه، مردم‌دار و کاربلد انتخاب شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تاکید کرد: روز تودیع این فرمانده از نجف‌آباد همگی درخواست و اصرار داشتند که وی در نجف‌آباد بماند و رضایت‌مندی عمومی از او وجود داشت ولی به لحاظ ضرورت او را به تودیع کردیم؛ باید این جابجایی‌هایی صورت بگیرد تا کار باقدرت و تاثیر بیشتر ادامه پیدا کند.

وی اذعان کرد: شورای تامین شهرستان اصفهان دارای انسجام و درایت خوبی است و شورای تامین شهرستان از شوراهای تامین خوب در سطح استان است و وحدت همدلی در شورای تامین است که امنیت مثال‌زدنی را در سطح شهرستان شاهد باشیم.

محمدرضا خدادوست نیز در این مراسم اظهار کرد: افتخار بزرگی است که خادم مردم شهیدپرور اصفهان باشم و در مدت 3 سال که جانشین یاردوستی بودم، درس‌های زیادی از او یاد گرفتم و امیدوارم بتوانم به خوبی این درس‌ها را پس بدهم.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: خداوند به من کمک کند تا بتوانم راهی که یاردوستی را شروع کردند و به من یاد دادند، ادامه دهم و در آینده بتوانم روسفید مردم و خانواده شهدا باشم.

وی عنوان کرد: با تاکیدات مکرری که فرمانده انتظامی استان اصفهان به ما داده‌اند، بتوانیم به خوبی در شهرستان اصفهان اجرا کنیم و خدماتی را با تعامل سایر دستگاه‌ها انجام دهیم.

خدادوست مطرح کرد: بنا داریم ماموریت‌های نیروی انتظامی را براساس دغدغه مردم در محلات برنامه‌ریزی کنیم و با قوت و قدرت بیشتری به طرح‌ها در محل‌ها با بزرگان در مساجد داشته باشیم که این به ثمر نخواهد رسید مگر با همراهی همه سازمان و دستگاه‌های مرتبط به خصوص شورای تامین امنیت که می‌توانند کمک فراوانی به ما در انجام ماموریت‌های نیروی انتظامی کند.