سرهنگ همتی زاده  در گفت و گو با خبرنگار برنا در ایلام اظهار داشت: کاهش تصادفات فوتی در ایلام   نشان از تلاش و همکاری ماموران پلیس راه،  مردم فهیم استان ، دستگاه قضائی ،صدا و سیما ، راهداری ، رسانه ها و دیگر دستگاههای امدادی و خدماتی بوده است .

او ادامه داد : برابر بررسی های  صورت گرفته در بحث تصادفات جاده ای ، نقطه آسیب پذیری، شدت برخورد خودروها در صحنه تصادفات بوده است که برای این موضوع تمهیداتی از جمله افزایش  برخورد با تخلفات حادثه ساز به عنوان مهمترین عامل موثر بر شدت تصادفات اندیشیده شده است.

 رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: افزایش و ارتقاء شاخصه های ایمنی ترافیک در استان و توسعه  دوربین های هوشمند  کنترل سرعت از جمله تدابیر موثر بر کاهش شدت تصادفات رانندگی بوده  که در نیمه دوم سال جاری در حال  توسعه و در دستور کار قرار گرفته است .

او گفت: در راستای کاهش پیشگیری از تصادفات، برنامه ریزی های  مدونی برای نیمه دوم سال جاری تدوین شده و در دستور کار قرار گرفته است  که انشاالله درروز های آتی به استحضار مردم شریف استان خواهد رسید.

همتی زاده در پایان گفت : از همه  هم استانی های عزیز انتظار داریم در راستای کاهش پیشگیری از تصادفات و تلفات جاده ای با ماموران پلیس راه همکاری کنند و از ارتکاب تخلفات حادثه ساز که منجر به حوادث ترافیکی می شود خودداری کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: