به گزارش برناازایلام؛محمد نوذری استاندار ایلام در نشست فوق العاده ستاد استانی کرونا با هشدار جدی به مسئولین جهت اجرای دقیق و نظارت بر مصوبات ستاد کرونا تاکید کرد: در هر منطقه و شهرستانی که مصوبات ستاد کرونا اجرا نشود، مسئول مربوطه توبیخ خواهد شد.

اوافزود: کرونا بی تعارف جان و مال مردم را به مخاطره انداخته و در این زمینه هیچ قصوری از هیچ مسئولی پذیرفته نیست و ما هم در راستای صیانت از سلامت مردم بی تعارف با هر مسئولی که کوتاهی کند برخورد خواهیم کرد. 

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا با گریزی به آن روی سکه کرونا و کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند گفت: نقش مردم در رعایت پروتکل ها و عدم تجمع در مکان های شلوغ می تواند در مهار این ویروس خطرناک و مرگبار  تعیین کننده باشد.

 نوذری ضمن تقدیر از نقش پررنگ رسانه های استان در این مدت خواستار نقش آفرینی بیشتر آنها برای اقناع افکار عمومی در جهت رعایت اصول بهداشتی و نه به دورهمی ها توسط مردم شد و افزود: ما وقتی بی ملاحظه با مسئولانی که در اجرای دستورالعمل ها و مصوبات ستاد کرونا کوتاهی می کنند برخورد می کنیم لازم است مردم نیز برای مهار کرونا و حفظ سلامت خود با مسئولین همکاری لازم را داشته باشند.

او تاکید کرد: اینحا نقش رسانه ها در همراه ساختن بیش از پیش مردم در اجرای دستورالعمل و رعایت پروتکل‌ها بسیار حائز اهمیت است.

استاندار ایلام در پایان با تاکید بر ممنوعیت تجمعات در این شرایط خطرناک یادآور شد: با توجه به شرایط حاد کرونا هرگونه تجمعی به هر بهانه ای ممنوع است و با بانیان و متولیان امر برابر قانون برخورد خواهد شد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: