به گزارش برنااز ایلام، جهانگیر رستمزاد روز یکشنبه در نشست بررسی و راه اندازی سامانه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان اظهار داشت: این  سامانه با همکاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان طراحی و راه اندازی شده است.

وی افزود: محتوای سامانه سیمای کلی استان ایلام، معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های استان، فهرست حوزه ها و لیست طرح های قابل سرمایه گذاری در بخش های مختلفی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع پایین دستی، معدن، کشاورزی، صنعت، گردشگری و انرژی، معرفی طرح های فعال و در دست اجرا، زمینه های صادراتی و مشوق های سرمایه گذاری است.

وی افزود: وب سایت سامانه به 2 زبان فارسی و انگلیسی به منظور تسهیل سرمایه گذاری در این استان راه اندازی شده و همچنین بخش مهم این سامانه قسمت معرفی فرصت های سرمایه گذاری است که به صورت هوشمند و داینامیک طراحی شده و تمامی تغییرات در طرح های ثبت شده به صورت لحظه در دسترس سرمایه گذاران خواهد بود.

وی، داشتن قابلیت پرسش و پاسخ از کارشناسان مرکز خدمات، طرح مطالعاتی فرصت های سرمایه گذاری، دسترسی آسان و تجمیع شده به اطلاعات اقتصادی را از قابلیت های ویژه این سایت برشمرد.

رستمزاد گفت: راه اندازی سامانه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان گامی موثر در راستای شفاف سازی و اقدامی امیدبخش برای سرمایه گذاران است که ارائه اطلاعات بروز، دقیق و سریع نیازمند همکاری تمامی دستگاه های اجرایی است.

وی افزود: باید تمامی مدیران در زمینه بارگذاری اطلاعات مورد نیاز سرمایه گذاران اقدام لازم را بعمل آورند همچنین اداره کل اقصادی و دارایی استان نسبت به رصد و نظارت اطلاعات ثبت شده در سامانه اقدام کند.

وی از همه دستگاه های تخصصی اقتصادی خواست: تا پایان هفته آینده فرصت های سرمایه گذاری خود را در سامانه بارگذاری کنند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: