به گزارش برنا از روابط عمومومی بانک ملی ایلام ؛طالب یاسمی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک ها  استان و مدیر اداره امور شعب بانک ملی استان  گفت :بانک ملی در سال گذشته در بین ۷۸۰۰پرونده وام ازدواج توانست ۲۸۵۰(۳۷%)پرونده وام ازدواجی پرداخت کند.

یاسمی اظهار داشت:از اول سال تا اکنون ۴۶۷۱پرونده ازدواج در سامانه بانک مرکزی ثبت شده که از این تعداد بانک ملی ۱۶۵۹ثبت نام و پرداختی داشته است که از این تعداد ۱۱۲۰نفر آن ها پرداخت شده و ۵۳۹نفر هم درحال تشکیل پرونده می باشند 

رییس کمیسیون بانک ها در رابطه با مبلغ وام ازدواجی جوانان عنوان کرد:مبلغ وام ازدواجی برای افرادی که سن آن ها زیر ۲۵سال است برای هر نفر۱۰۰میلیون تومان(زوجین:۲۰۰میلیون) و افرادی که بالای ۲۵سال سن دارند هر نفر ۷۰میلیون تومان (زوجین:۱۴۰میلیون) و برای خانواده های ایثارگران و شهداء این مبالغ ۲برابر پرداخت خواهد شد.

یاسمی بیان داشت:از سایر بانک ها انتظار داریم با توجه به در پیش بودن هفته جوان و ازدواج،فعالیت خود را بیشتر و به آسانی به جوانان جهت دریافت وام ازدواج خدمات دهند که جوانان دقدقه ای برای ازدواج نداشته باشند.

 یاسمی در رابطه با پرداخت وام به مشاغل آسیب پذیر شرایط کرونا اظهارداشت:بانک ملی توانسته ۱۰۰% منابعی که در اختیار بانک ملی قرار دادند را پرداخت کند که این مبلغ واریزی با توجه به موقعیت شغلی از ۶میلیون تا ۱۶میلیون بوده که به این مشاغل آسیب پذیر پرداخت شده است  که بیشتر آن مربوط به حوزه اصناف و حمل نقل بوده است.

وی در ادامه افزود:ما جهت جلوگیری از ازدحام در شعب در این شرایط حاد،ثبت نام و پرداخت  این وام به صورت غیرحضوری(الکترونیکی) در سامانه و نرم افزار های بانک ملی انجام دادیم .

یاسمی  درباره کمک های مومنانه انجام شده در این ایام کرونا گفت:بانک ملی خوشبختانه در این موضوع خوشبختانه خوش درخشیده و درسال گذشته همکاران بین المللی ما توانسته اند ۲۰۰میلیون تومان در استان جذب کنند.

وی  افزود: توانستیم در محرم سال گذشته در بخش موسیان و شهرستان هلیلان ۱۲۰هزار ماسک و ۱۲۰هزار دستکش بین عزاداران حسینی توزیع کنیم .

وی گفت:بانک ملی توانسته ۵۰۰ بسته غذایی در چهار مرحله با کمک بسیج و استانداری تهیه و توزیع کند.

وی در ادامه افزود:ما توانستیم با کمک از بین کارمندان بانک ملی مبلغ ۲۰ میلیون تومان به زائر سرای ایلامیان  در مشهد کمک کنیم.

یاسمی در ادامه  گفت:بانک ملی با همکاری بانک سپه و کمیته امداد امام خمینی (ره) توانسته تعداد ۳۵۴دستگاه تبلت به ارزش ۱میلیارد تومان تهیه و در سالروز شهدای دانش آموز بین ۳۵۴ دانش آموز با معرفی آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی توزیع کند.

یاسمی گفت:بانک ملی توانسته در سال گذشته  دو دستگاه دیالیز برای بیمارستان امام رضا شهرستان ایوان و جهت  تجهیز بخش مراقبت های ویژه بیمارستان مصطفی خمینی به ارزش ۲۰۰میلیون تومان اقدام کند

رییس کمیسیون هماهنگی بانکهای استان در رابطه با نحوه حضور کارمندان و خدمات دهی  در شعب استان گفت :درسال گذشته همکاران با 50%ظرفیت در محل کار حضور داشتند اما با توجه به ازدحام و شلوغی در شعب و جواب ندادن این ظرفیت از حضور کارمندان در محل کار جهت انجام خدمات به ارباب رجوع مصوبه ای انجام دادیم با حضور تمامی اعضای کمیسیون بانک ها ، استاندار محترم،رییس قرارگاه مدیریت کرونا و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی که همکاران ما باید  در تمام شعب و بانک ها به صورت 100%در محل کار حاضر باشند اما با کاهش ساعت کاری و خدمات دهی به ارباب رجوع

ساعت فعالیت بانک ها در استان به شرح ذیل است:

در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی : 

برای کارکنان:از ساعت ۷/۳۰ صبح تا ۱۳ عصر

برای مشتریان: ازساعت ۸ صبح تا ۱۲/۳۰ ظهر

در شهرهای با وضعیت زرد : 

برای کارکنان : از ساعت ۶/۳۰صبح تا ۱۳/۳۰

برای مشتریان: از ساعت ۷صبح تا ۱۳ عصر

وی در ادامه افزود از مردم عزیز استان درخواست داریم باتوجه به شرایط کرونایی و برای حفظ سلامتی خود و کارکنان بانک ها، خدمات بانکی را به صورت غیر حضوری از منزل و محل کار دریافت کنند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: