به گزارش برنا، اموزش تحلیل تکنیکال از مهمترین پارامترهایی است که در تحلیل یک بازار سرمایه مورد استفاده تحلیلگران و معامله گران قرار میگیرد ، با توجه به اهمیت اموزش تحلیل تکنیکال بصورت تخصصی و کاربردی امروز قصد داریم به معرفی یکی از بهترین مراکز اموزش تحلیل تکنیکال در کشور بپردازیم ، در ادامه همراه ما باشید.

یک تحلیلگر با استفاده از ابزارهای تکنیکال میتواند گذشته بازار را مورد بررسی و آنالیز قرار دهد و بواسطه آن آینده بازار را پیش بینی کند . این متد تحلیل آنچنان از اهمیت بالایی برخوردار است که امروزه در تمامی بازارهای برمبنای عرضه و تقاضا مورد استفاده قرار می گیرد.

اموزش تحلیل تکنیکال سهامیر

معرفی مرکز اموزش عالی سهامیر

سهامیر از آن دسته مراکز اموزشی میباشد که امروزه و طی گذشت 30 سال توانسته به یکی از بهترین مراکز اموزش عالی کشور در حوزه سرمایه گذاری تبدیل شود ، این مرکز اموزشی به جرات میتوان گفت دارای بالاترین سطح علمی در زمینه سرمایه گذاری در سطح بین الملل میباشد و طی نظرات کاربران متوجه شدیم یکی از بهترین گزینه ها برای طی کردن دوره اموزشی تحلیل تکنیکال میباشد .

شرایط برگزاری دوره اموزش تحلیل تکنیکال :

  1. برگزاری دوره اموزش حضوری و آکادمیک تحلیل تکنیکال : دوره های اموزش حضوری تحلیل تکنیکال بصورت ترمیک و اکادمیک در مراکز موسسه با حضور فیزیکی متقاضیان برگزار میشود.
  2. برگزاری دوره اموزش انلاین و غیر حضوری تحلیل تکنیکال : دوره اموزش انلاین تحلیل تکنیکال بصورت مجازی بوده و متقاضیان میتوانند صرفا بواسطه یک دستگاه کامپیوتر و یا گوشی موبایل در کلاس حضور داشته باشند .
  3. بسته های اموزش افلاین ( پیج اموزش تحلیل تکنیکال ) : بسته اموزش افلاین تحلیل تکنیکال در قالب پکیج های اموزشی گرداوری شده اند و در دسترس عموم میباشد .

شرایط کلاس های اموزشی :

  • کلاس های عمومی تحلیل تکنیکال : کلاسهای عمومی تحلیل تکنیکال با ظزفیت 15 نفر و بصورت گروه بندی های 15 نفره برگزار میشود .
  • کلاس های خصوصی تحلیل تکنیکال : کلاس های خصوصی تحلیل تکنیکال بصورت 3 نفره برگزار میشود .

مزیت کلاسهای اموزشی در مرکز سهامیر :

  1. سطح علمی و تخصصی بسیار بالا
  2. سابقه و تجربه 30 ساله
  3. تجهیزات و ابزار جهز اموزشی
  4. پشتیبانی و نظارت 6 ماهه پس از دوره
  5. و ...

طی بررسی های انجام شده و نظرات دانشپذیران متوجه شدیم موسسه  سهامیر بعنوان یک انتخاب مناسب برای کلیه مقاضیان به فراگیری تخصصی تحلیل تکنیکال است. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با موسسه میتوانید به سایت رسمی مرکز به ادرس sahamir-ac.com  مراجعه کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: