به گزارش برنا، امروزه گستردگی شبکه ارتباطات و تغییر سبک زندگی مردم باعث شده است که به علت مشغله‌های زیاد کار و زندگی رغبت و تمایل زیادی به استفاده از وسایل و ابزار ارتباطی جدید بیشتر شود.

با ظهور گوشی‌های نسل جدید و هوشمند و استفاده حداکثری از آن در سطح جامعه، شرکت‌های زیادی باهم به رقابت پرداخته‌اند که در این میان مصرف کنندگان گوشی‌های همراه شرکت هوآوی طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

بالطبع هر وسیله ارتباطی و الکترونیکی برای جلب نظر مشتری و حفظ اعتماد مصرف کننده نیاز به خدمات پس از فروش معتبر از طریق شرکت اصلی دارد.

بر همین اساس نمایندگی تعمیرات هوآوی در تهران ، علاوه بر فروش گوشی‌های نسل جدید در پشتیبانی از مشتریان نیز خدمات خاصی را ارائه می‌دهد.

مدیریت تعمیرات هوآوی در تهران با پشتیبانی از کلیه قشرهای مصرف کننده با ایجاد شعبه‌های فعال در مراکز فروش تلفن همراه نظیر نمایندگی تعمیرات هوآوی در علاالدین و همچنین برای سهولت دسترسی ساکنین غرب تهران، نمایندگی تعمیرات هوآوی در غرب تهران را راه‌اندازی نموده تا مشتریان با اطمینان خاطر از دریافت خدمات پس از خرید، از محصول خریداری شده استفاده نمایند. در این نوشتار سعی داریم با معرفی شعبات مختلف نمایندگی تعمیرات هوآوی، برخی از خدمات و موارد رفع عیب‌های متداول در گوشی‌های همراه توسط این نمایندگی‌ها را تشریح نماییم.

برخی از  خدماتی در مرکز تعمیرات موبایل هواوی صورت میگیرد:

 • تعویض ال سی دی گوشی
 • تعویض باتری گوشی
 • تعمیر سوکت سیم کارت
 • تعمیر یا تعویض هارد گوشی
 • تعویض یا تعمیر میکرفون موبایل
 • تعمیر سخت افزاری هواوی
 • تعمیرات نرم افزاری هواوی
 • تمام شدن طول عمر باتری موبایل
 • تعمیر گوشی آب خورده هواوی
 • خرابی هارد هواوی
 • مشکل هنگ کردن موبایل هواوی
 • مشکل آنتن دهی گوشی هواوی
 • بیمه خرابی گوشی
 • تعویض قاب موبایل
 • تعمویض دوربین گوشی هواوی

مراکز تعمیرات هوآوی در تهران

بارها برای کاربران اتفاق افتاده است که در حین کار با گوشی تلفن همراه با اختلالاتی در آن مواجه شده‌اند. بروز این اختلالات در زمان‌هایی مانند وسط یک جلسه مهم بصورت آنلاین و برخط، حضور در کلاس آنلاین گروهی، وسط یک امتحان و آزمون مهم دانش‌آموزی یا دانشجویی، مراوده و ارتباط با دوستان یا اعضای خانواده و اقوام و ... ممکن است برای کاربر خیلی سنگین تمام شود.

برای شرکت‌ معتبری مانند هوآوی خیلی مهم است که کاربران محصولات تلفن همراه خود را راضی نگه داشته و با ارائه خدمات متنوع، سعی در به حداقل رساندن دل‌مشغولی‌ها از بابت رفع نواقص احتمالی استفاده از گوشی همراه داشته باشد. لذا از آنجایی که در شهر تهران به علت گستردگی مساحت و شلوغی جمعیت، دسترسی آسان به تمام نقاط شهر میسر نیست نمایندگی تعمیرات هواوی در تهران به شکل گسترده در سطح شهر پخش شده تا مشتریان ساکن شرق تهران با مراجعه به نمایندگی هواوی در تهرانپارس و ساکنین غرب با مراجعه به نمایندگی هواوی در غرب تهران از خدمات آن بهره‌مند گردند.

لیست شعبات نمایندگی تعمیرات هواوی

 1. نمایندگی رسمی هواوی شرق تهران
 2. نمایندگی رسمی هواوی غرب تهران
 3. نمایندگی رسمی هواوی مرکز تهران

جهت مشاهده اطلاعات کامل نمایندگی ها کلیک کنید.

خدمات پس از فروش هواوی از همان زمان و مکان خرید گوشی از بازار مرکزی و قلب تلفن همراه با مرکز تعمیرات هواوی علاالدین شروع می‌شود و گستردگی نمایندگی هواوی در پایتخت به‌ گونه‌ای است که از نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی در شرق تهران تا نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی در غرب تهران امتداد می‌یابد.

تعمیرات تخصصی موبایل هواوی با حضور کارکنان متخصص و دوره دیده در مراکز نمایندگی تعمیرات گوشی هواوی این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا با مشاهده هرگونه ایراد یا نقصی در تلفن همراه خود در خصوص تعویض ال سی دی گوشی، تعویض باتری گوشی به‌علت خرابی یا تمام شدن عمر باتری موبایل در کنار تعمیر یا تعویض هارد گوشی در زمان مواجهه با کندی عملکرد کاربری و همچنین تعمیر سوکت سیم کارت تلفن هواوی به نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی در تهران به محل سکونت خود، مراجعه و آن را رفع نمایند.

نمایندگی تعمیرات هوآوی در تهران

مشتری مداری مراکز رسمی تعمیرات هواوی

گستردگی مراکز نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی در تهران باعث شده است که کلیه قطعات اصلی هواوی در هر جای شهر یافت شوند و مشتریان دغدغه‌ای بابت عدم استفاده از گوشی خود در صورت خرابی نداشته باشند. مشتری‌مداری شرکت هواوی و احترامی که برای مصرف کننده قائل می‌شوند از بدو خرید از هر مرکز فروش موبایل و مخصوصاً پاساژ علاالدین شروع می‌شود که حضور نمایندگان متخصص و خبره در نمایندگی تعمیرات هواوی در علاالدین نسبت به ارائه خدماتی نظیر بیمه خرابی گوشی و همچنین رفع مشکل آنتن دهی گوشی هواوی گواه این مطلب است.

دسترسی آسان و سریع

از آنجایی که نمایندگی تعمیرات هواوی در تهران به‌ راحتی در دسترس و مسیر محل کار یا زندگی خریداران ایجاد شده است، مشتریان بدون محدودیت زمانی و در هر زمانی که برایشان مقدور باشد می توانند با مراجعه به تعمیرات هواوی در تهران نسبت به رفع عیوب و تعمیرات نرم افزاری هواوی و یا مواجهه با موارد احتمالی تعمیر سخت افزاری هواوی اقدام نمایند و خیال خود را بابت انجام امور روزانه با برقراری ارتباط دائمی با همکاران، دوستان و خانواده و ... راحت نمایند زیرا تعمیرات رایگان هواوی برای مواردی که نیاز به رفع عیوب احتمالی ناشی از عدم شناخت کامل از نحوه کارکرد و عملکرد نرم‌افزاری گوشی توسط مشتری نیز وجود دارد تا از وارد آمدن هزینه‌های سنگین و بعضاً اضافی جلوگیری گردد.

ابعاد و شکل ظاهری تلفن همراه برای بسیاری از کاربران تلفن همراه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این اشخاض تمایل دارند تا متناسب با خصوصیات فردی و شخصیت رفتاری نسبت به تهیه گوشی همراهی اقدام نمایند که برابر ذائقه خود باشد. علاوه بر نوع و اندازه ابعادی گوشی، توجه به قاب آن هم مهم است. بر همین اساس انواع قاب‌های گوشی‌های تلفن همراه هوآوی برای سلیقه‌های مختلف پسرانه و مردانه، دخترانه و زنانه در سنین مختلف در نمایندگی‌های گسترده سطح شهر یافت می‌شود تا سلایق گوناگون بتوانند با مراجعه به این نمایندگی‌ها برابر خواست خود نسبت به تعویض قاب موبایل اقدام نمایند.

نمایندگی تعمیرات هوآوی در تهران

خدمات پس از فروش

بسیاری از استفاده کنندگان گوشی‌های هوآوی پس از آنکه تلفن همراهشان به علل مختلف در مجاورت آب و مایعات قرار می‌گیرد گمان می‌کنند که آن گوشی دیگر قابل استفاده نبوده و برای تعویض و خرید گوشی جدید متحمل پرداخت هزینه‌های زیادی می‌گردند، در صورتی که می‌توانند با شناخت از خدمات پس از فروش هواوی به نمایندگی تعمیرات هواوی در تهران مراجعه تا متخصصان کارآزموده در این حوزه، اقدامات تعمیر گوشی آب خورده هواوی را با کمترین هزینه انجام و برای استفاده مجدد تحویل مشتری نمایند که این کار صرفه جویی هزینه‌ای قابل توجهی را برای مشتری رقم خواهد زد. علاوه بر این با بروزرسانی نرم‌افزاری و برنامه‌های جدید موبایلی و قابلیت‌های نویی که در استفاده از تلفن همراه بوجود می‌آید، مصرف کنندگان گوشی هواوی نیز می‌توانند از مشاوره های کارکنان زبده‌ی نمایندگی تعمیرات هوآوی بهره برده و با صرف هزینه‌های اندکی، با تعویض دوربین گوشی هواوی و تقویت آن و همچنین تعویض یا تعمیر میکروفن موبایل از تصویربرداری مناظر زیبای طبیعی خدادادی و همچنین عزیزان خود لذت برده وخاطرات شیرین زندگانی را با کیفیت مطلوب‌تری ثبت و ضبط نمایند تا در آینده با تماشای آن حظ وافی را داشته باشند.

متخصصان حوزه تعمیرات محصولات شرکت هوآوی در نمایندگی‌های رسمی هوآوی در تهران در زمینه‌ تعمیرات موبایل هوآوی، تبلت و ساعت هوشمند هوآوی و ... با سال‌ها تجریه کاری موفق توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب و خاطری آسوده در استفاده ار این محصولات برای آنان فراهم کنند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: