به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛مسعود مرسلپور که در آئین بازگشایی مدارس اسلامشهر، درمدرسه دخترانه شاهد صدیقه طاهره سخن میگفت اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس  کرونا در کشور و جهان، شاهد یک پیچیدگی ها و تفاوتهایی در عرصه‌های مختلف در جامعه هستیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، با بیان چند توصیه به والدین، دانش‌آموزان و کادر آموزشی مدارس، بیان کرد: با توجه به مشکلات موجود در بستر پهنای باند اینترنت کشور و ارتباط دانش‌آموزان با شبکه اجتماعی شاد، اولیاء می‌توانند با برنامه‌ریزی مناسب زمینه استفاده بهینه فرزندان خود را در این شبکه فراهم کنند و ارتباط منظم با معلم داشته باشند.

مرسلپور با تأکید بر اهمیت و جایگاه آموزش‌های چهره به چهره دانش‌آموزان، تصریح کرد: مدیران و معلمان مدارس باید شرایطی را فراهم کنند، که دانش‌آموزان حداقل هفته ای یک جلسه را در مدارس و کلاس‌های درس حضور یابند و ارتباط عاطفی بین معلمان و دانش‌آموزان را ایجاد کنند.

وی خاطرنشان کرد: نباید به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های آموزشی را محدود کنیم، باید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در تمام زمینه‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی فعالیت‌ها را پیگیری کنیم، ما نمی توانیم کشور را محدود کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: