به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در برنامه های که با هدف تقدیر و تشکر از کادر درمان بیمارستان خانواده ارتش برگزار شد ،۲۲۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان به کمیته امداد استان تهران برای توزیع میان خانواده های تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

سرهنگ زارعی،قائم مقام عقیدتی و سیاسی بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از فعالیت های کادر درمان در این مراسم طرح هر کارمند ،حامی یک فرزند معنوی را برای کارکنان این مجموعه تشریح کرد.

در ادامه سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران نیز در این مراسم که به صورت زنده از طریق رادیو در حال پخش بود، ضمن تشکر از فعالیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران ،گفت: مدافعان سلامت در این مدت که ویروس منحوس کرونا به کشور ما ورود پیدا کرده کارهای رشادت مندانه ای انجام  داده اند و عملیاتی که کادر درمان و پرستاران عزیزمان انجام دادند، ستودنی است.

وی افزود: یاد و خاطره شهدای سلامت را گرامی میداریم و این حرکت نوعدوستانه و انساندوستانه که در بیمارستان خانواده  ارتش به واسطه عزیزان در کادر درمان این مجموعه انجام می شود  به هم افزایی و بالا بردن امید در جامعه و بحث هم افزایی در اعتقادات و عواطفی که وجود دارد در جهت فقرزدایی کمک می کند.

پرپنچی بیان کرد: افرادی که تحت حمات کمیته امداد هستند چشمشان به این است که مردم عزیزمان بتوانند با حمایت هایی که انجام می دهند آنها هم در چرخه زندگی دچار مشکل نباشند و تقدیر و تشکر می کنم از دوستانی که در این بخش  زحمت کشیدند و یاریگر کمیته امداد بودند.

مدیرکل کمیته امداد در پاسخ به اینکه چه اقداماتی در حوزه آموزشی برای پیشگری از ویروس کرونا به جامعه هدف  تحت حمایت ارائه شده است، گفت: در حوزه سلامت و پیشگیری از ویروس کرونا با توجه به ابلاغیه های ستاد کرونا به کمیته امداد استان تهران ، سعی کردیم به هر نحو ممکن به خانواده های تحت حمایت از طریق بروشور، ارسال پیامک و برگزاری دوره های آموزش مجازی این اطلاعات را به خانواده های تحت حمایت ارائه دهیم.

وی با اشاره به کمک های توزیع شده میان خانواده های تحت حمایت،افزود: بسته های معیشتی و بهداشتی  با کمک خیران ،حامیان و مراکز و مؤسسات میان خانواده های تحت حمایت توزیع شده است  البته این اقدام همچنان ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با کمک مردم عزیزمان به همه اقشار آسیب پذیر این خدمات را ارائه نماییم.

پرپنچی درمورد ارائه بسته های آموزشی به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد،گفت: این اقدام با توجه به ابلاغیه هایی که از سوی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا برای این نهاد ارسال می شود نیز از طریق گروه های جهادی و مددکاران عزیز در زمان توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و ارائه سایر خدمات به اطلاع خانواده های تحت حمایت می رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پایان با اشاره به عضویت در طرح هر کارمند ،حامی یک فرزند معنوی عنوان کرد: کارمندان عزیز می توانند برای عضویت در این طرح که با هدف کمک به فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد انجام می شود، عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ ارسال نمایند.

شایسته ذکر است : ۲۲۰ بسته معیشتی بیمارستان خانواده ارتش جمهوری اسلامی ایران برای توزیع میان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در منطقه ۱۵ تهران ارسال شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: