به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛  محمدرضا شاهجانی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از هزار و ۱۰۰ دانش آموز تحت حمایت این نهاد در شهرستان شهریار هستند، گفت: از این تعداد تاکنون، ۶۵۰ دانش آموز گواهی اشتغال به تحصیل خود را برای بهره مندی از خدمات تحصیلی به این نهاد ارائه داده اند.

وی افزود: از ابتدای سال تحصیلی برای ۳۴۱ دانش آموز که فرم اشتغال به تحصیل خود را به این نهاد اهداء کرده اند، مبلغ ۷۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی واریز شده است و برای سایر دانش آموزان پس از تأمین اعتبار نیز واریز خواهد شد.

شاهجانی با اشاره به شناسایی بالغ بر ۴۰۰ دانش آموز نیازمند به تبلت، بیان کرد: با همکاری جمعی از خیّران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین تاکنون ۴۱  دستگاه تهیه و به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد تحویل شده است و اقدامات لازم برای تأمین تبلت مورد نیاز برای سایر دانش آموزان ادامه دارد.

رئیس کمیته امداد شهرستان شهریار با بیان تحویل ۳۹ تبلت دیگر که با مشارکت خیّران و حامیان تهیه شده است اشاره و عنوان کرد: از این تعداد ، ۳۴ دستگاه تبلت در مراسمی با حضور امام جمعه این شهرستان در محل کانون فرهنگی تربیتی ولایت کمیته امداد به این تعداد دانش آموز نیازمند به تبلت تحویل داده شد.

حجت الاسلام والمسلمین سالمی، امام جمعه شهرستان شهریار در مراسم توزیع این تعداد تبلت به دانش آموزان تحت حمایت درمورد استفاده صحیح و هدفمند از تکنولوژی و فناوری های جدید برای کسب علم و دانش با آنها گفت و گو کرد.

وی با تأکید بر بهره مندی از خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد، افزود: از فرصت هایی که این نهاد با همکاری خیّران، حامیان و دستگاه های اجرایی با اعتماد به مسئولان کمیته امداد در اختیار شما قرار داده می شود، برای ساختن آینده خود، استفاده کنید.

حجت الاسلام سالمی، ادامه داد: مسئولان کمیته امداد نیز با افتخار موفقیت های شما دانش آموزان را به امثال بنده و سایر مسئولان نشان می دهند که باعث افتخار برای شما و این نهاد است.

شاهجانی، ادامه داد: پنج دستگاه تبلت دیگر نیز به پنج دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در محل دفتر امام جمعه باغستان توسط ایشان به دانش آموزان تحت حمایت ساکن این شهر از توابع شهرستان شهریار تحویل شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان شهریار همچنین به اجرای طرح مدارس همدل اشاره و عنوان کرد: در قالب این طرح نیز با همکاری آموزش و پرورش شهرستان شهریار  ۲۰ دانش آموز دارای معدل بالای ۱۷  از تحصیل رایگان در مدارس غیرانتفاعی و هیأت امنایی بهره مند شدند.

photo_2020-12-26_18-28-45

photo_2020-12-26_18-28-46

photo_2020-12-26_18-28-47

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: