به گزارش خبرگزاری برنا تهران، حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری ظهر امروز در نشست هم اندیشی ائمه جمعه شهرستان ری که با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری، حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری، بخشدار کهریزک و دیگر ائمه جمعه شهرستان ری برگزار شد، با اشاره به روند اجرای پروژه مصلی باقرشهر اظهار داشت: مصلی باقرشهر یک پروژه اثربخش است که به عنوان یک پایگاه با فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی می‌تواند خلع معنوی شهر را پر کند.

وی بیان کرد: پس از گذشت ۱۳ سال از آغاز اجرای پروژه مصلی، با توجه به کُندی روند عملیات اجرایی پروژه، هم‌افزایی و مشارکت جدی بین بخشی در دستور کار قرار گرفت.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک ادامه داد: از سال گذشته با همکاری بخشدار و شهردار باقرشهر و همّت مسئولان شهرستانی فاز نخست مصلی در مساحت ۱۴۰۰ متر به مرحله پایانی خود نزدیک شده و امید است ظرف یکماه آینده افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

حجت‌الاسلام والمسلمین استیری در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده با اتمام این پروژه پس از کنترل ویروس کرونا بتوان از این مکان معنوی استفاده کرد.

 

خبرنگار: مهدی محمدی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: