به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در حاشیه این مراسم شهردار اندیشه نیز با تسلیت سالروز شهادت مظلومانه شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس و همرزمانش گفت : داغ سردار دلها به هیچ وجه از قلب مردم ایران پاک نخواهد شد و راه او تا نابودی استکبار جهانی ادامه خواهد داشت.

علی ملکی افزود : سردار سلیمانی بنا به سخنان رهبر معظم انقلاب،شهیدسلیمانی نرم افزار مقاومت و الگوی مبارزه را در میان ملت های اسلامی رایج کرد و انشالله با این مسیری که این شهید بزرگوار مانند چراغی برای ما روشن نموده است بتوانیم مقدمات ظهور مهدی موعود عج  را مهیا نماییم.

وکیلی رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه نیز با تسلیت سالروز غریبانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همه مردم قدردان و صبور ایران اسلامی گفت : سردار سلیمانی با اخلاص و ایمان و اعتقاد و باور و ولایت مداری و بصیرت خود درس آزادگی و عقلانیت و همبستگی را به جهان مخابره نمود و یادگاری را برای ما به جای گذاشت که تا ابد باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم و آن ولایت مداری و جوانمردی و انسانیت است.

 گفتنی است موتور سواران، دوچرخه سواران و خودروهای در این مانور از بلوار آزادی شهر اندیشه مقابل مسجد جامع امام علی علیه السلام به سمت میدان شهدای گمنام سپس میدان خلیج فارس و سپس به سمت فاز ۲ به اجرای این مانور در سطح پرداختند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: