به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مرتضی رحمان‌زاده شهردار منطقه در دیدار با دبیران شورایاری محلات منطقه، ضمن گرامیداشت اولین سالگرد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی،گفت: معتقد هستم فلسفه وجودی شورایاری و شورایاران این است که آنها درواقع پل ارتباطی بین دستگاه‌های خدمت‌رسان و مردم باشند.

رحمان‌زاده تاکید کرد: قاعدتاً شورایاران این ظرفیت را دارند که از طریق تعامل‌ها و ارتباط‌هایی که با مردم دارند، نظرات آنها را به مدیریت شهری منتقل کنند و مدیریت شهری برنامه‌ریزی‌اش را براساس نظر شهروندان انجام دهد.

او در ادامه تاکید کرد: بخش قابل توجهی از پروژه‌هایی که در منطقه کلید خواهد خورد از طریق درخواست‌های شهروندان است که در شورایاری‌ها مطرح می‌شود.

شهردار منطقه22، با بیان اینکه تمرکز ویژه در خصوص بحث نگهداشت شهر و رضایتمندی شهروندان نسبت به خدمات ارائه شده از اهمیت بسزایی برخوردار است، ادامه داد: کاهش در پیام‌های شکایت شهروندان در سامانه های 137 و 1888 نشان خواهد داد که شهروندان از مدیریت شهری  رضایت دارند یا خیر و ما در همین مسیر حرکت خواهیم کرد.

او با بیان اینکه شورایاران باید به وعده‌هایی که یه شهروندان می دهند دقت کنند، افزود: با اطلاع از بودجه‌های محلات خود به شهروندان قول و وعده اجرایی دهید تا در آینده شرمنده آنان نشویم.

رحمان زاده ضمن تاکید لزوم ارتباط مستقیم شورایاران با شهردار منطقه، در پایان خاطر نشان کرد:: هر یکشنبه شهرداران نواحی بایستی به همراه شورایاران از محلات بازدید میدانی داشته و نواقص و مشکلات احصاء شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: