به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ این دوره از رقایتها که بین 12 سفارتخانه و با حضور ۳۴ دیپلمات و نمایندگی های سیاسی و سازمان های بین المللی مقیم تهران برگزار شد در نهایت سفارتخانه هند بر سکوی قهرمانی ایستاد. سفارتخانه قزاقستان دوم شد و مشترکا سفارتخانه های قزاقستان و صربستان سوم شدند.

رضا عبدی، مدیر تربیت بدنی وزارت امور خارجه و دبیر این دوره از مسابقات با اعلام این خبر گفت : اولین دوره مسابقات دارت دیپلماتیک مسابقات با محوریت اداره کل دیپلماسی عمومی و با رعایت همه پروتکل‌های مقابله با پاندمی کوید ۱۹ و به احترام ایثارگری کادر سلامت کشور با عنوان گرامیداشت «جام قهرمانان سلامت» برگزار شد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد . در این دوره از مسابقات ، مجمع شهرداران آسیایی، فدراسیون انجمن‌های ورزشی، شرکت TNT، سازمان ورزش شهرداری تهران، شرکت خانه مونسا  ، انجمن دارت کشور را حمایت کردند که در نهایت منجر شد تا اولین دوره مسابقات دارت دیپلماتیک در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردد.

در پایان مراسم اختتامیه و با حضور مقامات وزارت امور خارجه از قهرمانان تجلیل و قدردانی و جوایز نفیسی به دیپلمات‌ها اهدا شد.

photo_2021-02-20_18-52-42

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: