به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حجت‌الاسلام اسماعیلی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان با تبریک سال جدید، به فرمایش مولای متقیان امام علی(ع) اشاره کرد که فرمودند «دوای غم‌ها، دیدار برادران مؤمن است» و در ادامه افزود: امید است خدماتی که در سال گذشته انجام شد، مورد قبول درگاه حق و رضایت مردم باشد.

وی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم بر همه رحمت‌هایش که مهم‌ترین آن لطف بی‌بدیل در قبال فرصت دوباره‌ای است که با شروع سال جدید به ما عطا شد؛ از دست دادن فرصت‌ها مایه غم و اندوه است، پس باید از فرصت‌ها به درستی استفاده کنیم.

امام جمعه قرچک افزود: بصیرت رهبری یکی از عوامل عدم رشد، توفیق و توسعه کشور را عدم حمایت و مانع تراشی برای رونق تولید می‌داند؛ لذا باید در قرچک که دارای شهرک صنعتی در حال رشد است با همه وجود و قوا برای توسعه و پیشبرد امور سرمایه‌گذاران تلاش کرد.

وی در ادامه سخنان خود به ضرورت رعایت اخلاق اشاره داشت و یادآور شد: در جامعه اسلامی، زندگی اجتماعی بدون دستگیری از یکدیگر، همدلی و اتحاد امکان‌پذیر نیست، لذا سعی کنیم در سال جدید نیز اهل گذشت و تعامل بوده و آبروداری کنیم که اگر بدون توجه به مسائل و فضایل انسانی باشیم اول خودمان ضربه خواهیم خورد.

حجت‌الاسلام اسماعیلی اظهار امیدواری کرد در سال جدید با اتحاد، گذشت و هم‌افزایی بتوانیم شهرستانی آبادتر بخصوص در بحث تولید داشته باشیم.

وی همچنین در پایان سخنان خود، از مدیریت و حمایت‌های فرماندار از ارگان‌ها و نهادها و اقدامات شبکه بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا که حاصل همکاری همه ادارات و عوامل امنیت بهداشت و سلامت از جمله شهرداری، نیروی انتظامی، سپاه، بخشداری و دهیاری‌ها، ائمه جماعات، هیئات مذهبی، اصناف، اقشار مختلف، دانشگاه‌ها و ... صورت گرفته، قدردانی کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: