به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ متن پیام به این شرح است :

فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت شهید مطهری و روز گرامیداشت مقام معلم و تقارن این ایام با ماه مبارک رمضان را به همه معلمین عزیز شهرستان  قرچک تبریک عرض می کنم.

یک کشور اگر بخواهد به سرفرازی برسد، به رفاه برسد به علم و توفیق علمی منتهی شود ، اگر بخواهد مردم شجاع ، آزاده ، فهمیده ، عاقل خردمند و متفکر تحویل جامعه بشری دهد باید این زیرساخت اصلی را درست کند زیر ساخت تعلیم دوران کودکی و  نوجوانی ، و این شان معلم است.

معلم امروز ما پایه ریز تمدن نوین اسلامی است تمدنی که به برکت رهبری حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و استمرار آن در حیات مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای رنگ و بوی خاصی گرفته است و توانسته تقسیم دنیا را ازابر قدرت شرق و غرب را به تقابل دوگانه جدید در اسلام و استکبار تبدیل کند.

امروز معلمین عزیز ما باید جامعه را به سمت بزرگترین آرمان انقلاب اسلامی که همان آمادگی برای ظهور و تمدن سازی است هدایت کند و الحمدلله در این راه هم موفق بودند.

تربیت جوانان مومن و انقلابی همچون شهید احمدی روشن ، شهید حججی و ... شهدای مدافع حرم گویای حرکت عظیم معلمین ما در این راه پر افتخار و پر برکت است.

برادران و خواهران بزرگوار امروز وظیفه ما شکست دادن تحریف واقعیت هاست که اگر این تحریف شکسته شود امید و نشاط و انگیزه در بین مردم عزیز ما برای ادامه راه تمدن سازی آسان تر سهل الوصول تر خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: