به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در گفتگویی اظهار کرد: با اعلام اسامی نامزدهای ریاست جمهوری، انتخابات به صورت جدی وارد مرحله تبلیغات شده و در این باره باید محل های نصب پوستر های تبلیغات نامزدها نیز مشخص و نصب گردد.

وی در ادامه خطاب به نامزدها افزود: نامزدهای انتخابات باید با درنظر گرفتن تمامی دستورالعمل ها وشیوه نامه های بهداشتی مصوب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تا حد امکان و با استفاده از بستر فضای مجازی به ارائه برنامه ها و دیدگاهای تبلیغاتی خود پرداخته و در ستادهای خود از تجمعات بیش اندازه پرهیز نمایند.

فرهادی  رئیس حوزه انتخابیه تهران  با اشاره به تصمیات اتخاذ شده از سوی ستاد انتخابات کشور افزود: در ایام تبلیغات تجمع در مکانهای مسقف نخواهیم داشت و اصل بر این است که مکان های رو باز مانند استادیوم ها،محیط های روباز آموزشی ، در تبلیغات استفاده شود و نامزدها از قبل می بایست درخواست و برنامه های خود را به ستاد انتخابات تهران  اعلام و با هماهنگی ستاد این امر محقق گردد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مجریان انتخابات موظف به نظارت بر فعالیت ستاد نامزدهای انتخاباتی هستند، خاطرنشان کرد: بر اساس رنگ بندی حوزه های انتخابات در شهرهای زرد 30 نفر، نارنجی 20 نفر و در شهرهای قرمز 15 نفر امکان حضور در ستادهای نامزدهای انتخابات را خواهند داشت.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: