به گزارش گروه جوان و جامعه برنا، سرهنگ "محمدرضا کورسی" گفت: صبح امروز و در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر 27 محور "بمپور-نیکشهر" بلافاصله کارشناسان پلیس راه در محل حادثه حاضر شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود: در این حادثه یک دستگاه سواری پراید که در شرایط جوی صاف در حال تردد بوده به علت خستگی و خواب آلودگی از جاده خارج و واژگون می شود که بر اثر شدت ضربه وارد خودرو و دچار حریق شده و راننده به همراه سه تن از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند.

سرهنگ کورسی در ادامه با بیان وقوع یک فقره تصادف منجر فوت دیگر افزود: روز گذشته در کیلومتر 10 محور "ایرانشهر-بمپور" یک دستگاه سواری پژو 405 به دلیل سبقت غیر مجاز به صورت رخ به رخ با یک دستگاه مینی بوس برخورد می کند.

این مقام انتظامی افزود: در این حادثه بر اثر شدت جراحات وارده رانندگان هر دو خودرو جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان به رانندگانی که قصد تردد در محورهای جنوب استان را دارند توصیه کرد: با توجه به اینکه اکثر محورهای استان دوطرفه می باشد از انجام تخلفات حادثه ساز مانند سبقت و سرعت غیر مجاز و تجاوز به چپ خودداری کنند تا از بروز چنین حوادث دلخراشی پیشگیری شود.