به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، مجید الهی راد افزود: در ادامه کمک‌های مومنانه شرکت آلومینای جاجرم در یک اقدام جهادی با تهیه ۵۰۰ بسته معیشتی به کمک مددجویان زلزله زده آمدند.

وی ارزش هر سبد معیشتی را ۴۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این سبد های معیشتی بین مددجویان آسیب دیده از زلزله گرمه و جاجرم توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی مجموعه مبلغ هزینه شده برای این بسته‌ها را 200 میلیون تومان عنوان کرد و یاد آور شد: این بسته های معیشتی شامل برنج، روغن سرخ کردنی، روغن خوراکی، سویا، ماکارونی، قند و خرما است.

 الهی راد خاطرنشان کرد: از مجموع بسته های اهدایی ۲۰۰ بسته تهیه شده بین مددجویان شهرستان گرمه و ۳٠٠ بسته نیز بین مددجویان شهرستان جاجرم توزیع می شود.

وی در ادامه از کارکنان دستگاه های اجرایی و مردم نوعدوست استان برای همدردی و کمک به زلزله زدگان شهرستان های گرمه و جاجرم دعوت به همکاری کرد.

وی گفت: به دنبال وقوع حادثه زمین‌لرزه گرمه و جاجرم متاسفانه تعداد زیادی از مددجویان نیازمند مایحتاج اولیه زندگی هستند که خواهشمند است به منظور دستگیری از این عزیزان از طریق کد اسان پرداخت #058*۸۸۷۷* و یا اهدای کمک های خود به مراکز نیکوکاری سطح استان اقدام کنند.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: