به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، غلامرضا شریعتی در پیامی سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

متن پیام استاندار خوزستان به شرح ذیل است:

سوم خرداد سالروز حماسه با شکوه آزاد سازی خرمشهر نماد و مظهر شجاعت مقاومت و رشادت ملتی است که از جان خویش گذشتند تا ذره ای از خاک این مرز و بوم به دست بیگانه نیافتد.

البته به فرموده امام راحل"فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش های اسلامی است"، ارزش هایی چون وحدت غیرت و مقاومت و ایستادگی در مقابل قلدری مستکبرین و ایمان و توکل به خدا در برابر دشمن تا بن دندان مسلح که همه درس های مکتب عاشورا هستند.

حماسه آزادسازی"خرمشهر" یکی از مهمترین وقایع تاریخ دفاع مقدس است که با الطاف الهی و رهبری های عالمانه امام راحل در کنار صلابت و از خود گذشتگی های فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست.

فتح خرمشهر نمادی از اتحاد و همدلی ملی و حضور آگاهانه و عاشقانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی بود.

تقارن آزادسازی خرمشهر و عملیات طریق القدس با روز جهانی قدس، انشاالله نوید بخش پیروزی ملت مظلوم فلسطین و فرو پاشی رژیم متجاوز صهیونیستی خواهد بود.

اینجانب، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم مردم شهید پرور استان خوزستان و مردم غیور خرمشهر خصوصا خانواده معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان عزیز تبریک می گویم و از درگاه پروردگار قادر متعال برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون و برای شهدای والامقام آزاد سازی خرمشهر، رحمت بی کران و علو درجات مسالت می نمایم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: