به گزارش خبرنگار برنا از خرمشهر به نقل از پلیس، سرهنگ همت علی ترکارانی امروز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل با پوشش لباس نظامی و به تبع آن انتشار کلیپ مربوطه در فضای مجازی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او گفت: کارآگاهان با انجام کار اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت، دو سارق را در این رابطه شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی، صبح امروز طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو دست لباس نظامی ناجا، بسیج و اداره برق، یک قبضه سلاح کلت کمری صوتی، اسپری، شوکر، دستبند، ست کمری پلیسی، اوراق شناسایی مربوط به ناجا و بسیج کشف شد.

ترکارانی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های پلیس به سه فقره سرقت با سلاح قلابی تحت عنوان پلیس، بسیج و اداره برق اعتراف نموده اند، بیان کرد: مال باختگان در مواجهه حضوری با سارقان به صراحت آنان را شناسایی و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر در پایان اضافه کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: