غلام رضا قیطاسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در خصوص حواشی اخیر هیات کشتی استان خوزستان، اظهار کرد: مشکلات پیش آمده در هیات کشتی حرمت‌ شکنی نسبت به قطب‌های کشتی خوزستان و قهرمانان و مدال آوران این ورزش بوده است.

 او گفت: در مجمعی که برگزار شد از ۲۷ شهر و بخش خوزستان که دارای هیات کشتی هستند ۱۲ شهر که دارای رییس و ابلاغ رسمی هستند، دعوت شد، که متاسفانه در مجمع حواشی به وجود آمد و انتخابات مهندسی شده ای برگزار شد.

 رییس هیات کشتی شهرستان اندیمشک با اشاره به دخالت ها در این انتخابات بیان کرد: دخالت و مهندسی انتخابات آشکار بود چرا که بر اساس قوانین و بخشنامه‌های خود هیات کشتی،"هیات آبادان" زیر مجموعه هیات کشتی اروند است و هیات استان توانایی صدور ابلاغ برای این هیات را نداشته است.

 او با اشاره به سرپرست هیات کشتی استان خوزستان ادامه داد: سرپرست وظایف محدودی دارد و قدرت عزل و نصب  و دیگر اقداماتی از این دست را نداشته و نمی‌تواند برای هیاتی که زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند است، ابلاغ صادر کند، از طرفی نیز نمی‌تواند اعضای رای دهنده در مجمع انتخاب رییس هیات را مشخص کند.

رییس هیات کشتی اندیمشک در پایان اضافه کرد: دخالت ها در انتخابات واضح است و این نحوه برخورد بی احترامی به تلاش‌های چندین شهرستان برای توسعه کشتی و سربلندی نام خوزستان در این عرصه بوده است و به همین دلیل دلسوزان کشتی مانند رییس هیات اهواز و دیگر دوستان فعال در هیات استان استعفا کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: