به گزارش خبرنگار برنا از شادگان، امید صبری پور صبح دوشنبه در اولین جلسه کارگروه ویژه پیشگیری و برخورد فوری و مؤثر با ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان اظهار کرد: با تخلف های ساختمانی و ساخت و سازهای غیر قانونی در شهرستان باید با جدیت برخورد شود تا در آینده با مشکل اساسی در این خصوص مواجه نشویم.

او با بیان اینکه برخورد جدی و قانونی با متخلفین حوزه ساخت و ساز غیر مجاز مسکن در شادگان لازم و ضروری است، گفت: برای انجام اقدام های موثر در زمینه پیشگیری و مقابله با تغییر کاربری اراضی در شهرستان، حمایت دستگاه ها از لحاظ معنوی و نیز امکانات و نیروی انسانی ضروری است.

سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه افزایش ساخت و سازهای غیر مجاز، آینده شهر شادگان را با مشکل مواجه خواهد کرد، افزود: برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر باید اراده وجود داشته باشد.

صبری پور بیان کرد: ساخت و ساز و تصرف غیر مجاز پیگرد قانونی داشته و اداره های دخیل در این امر، اگر علیه متخلفان اعلام جرم نکنند، خودشان به عنوان مجرم شناخته شده و تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان خواستار فعال‌تر شدن کمسیون ماده 100 در شهرداری‌ها و ماده 99 در بخشداری‌ها برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: