به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز پنجشنبه، نهم بهمن ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی ۲۸ مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد پنج بیمار مربوط به آبادان، سه بیمار از خرمشهر و ۲۰ بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با بیان اینکه از ۲۸ مورد جدید ۲۷ بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، گفت: پنج بیمار از آبادان، سه بیمار از خرمشهر و ۱۹ بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و یک بیمار دیگر از شهرستان شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه خوشبختانه طی هفته اخیر فوتی کرونایی نداشتیم، افزود: طی شبانه روز گذشته ۹ نفر بستری و چهار نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر ۲۸ نفر است.

مقام عالی بهداشت و درمان جنوب غرب خوزستان در پایان بیان کرد: تعداد کل موارد سرپایی مثبت در مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۱۲۴۰۳۷ مورد بوده که از این تعداد ۶۶۵۷ نفر بستری و ۵۲۰۶ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان ها مرخص شده اند.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز چهارشنبه، هشتم بهمن ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی ۲۵ مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و ۲۶ موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: