به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز دوشنبه 27 بهمن ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی 58 مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد 30 بیمار مربوط به آبادان، 13 بیمار از خرمشهر و 15 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با بیان اینکه از 58 مورد جدید 46 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، گفت: 23 بیمار از آبادان، 12 بیمار از خرمشهر و 11 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و هفت بیمار از آبادان، یک بیمار از خرمشهر و چهار بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته دو بیمار فوتی کرونایی داشتیم(آبادان و شادگان)، افزود: طی شبانه روز گذشته 23 نفر بستری و 16 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 149 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز شنبه، بیست و پنج بهمن ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 79 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 127 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: