به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن، در خصوص نگرانی آن باشگاه مواردی را مطرح کرد تا دیدار دو تیم از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر در اهواز بدون مشکلی برگزار شود.

در نامه مدیرعامل باشگاه فولاد به انجام اقدام های ویژه و سختگیرانه در ورزشگاه شهدای فولاد اشاره شده و همچنین هماهنگی برای ورود اعضای تیم ذوب‌آهن از جایگاه CIP فرودگاهدرنظر گرفته شده است.

نامه سعید آذری به مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس فریدونی

مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان

با عرض سلام و احترام

احتراماً به استحضار می‌رساند با توجه به نگرانی آن باشگاه محترم در مورد وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان و انجام دیدار تیم فوتبال آن باشگاه به میزبانی فولاد لازم به ذکر است این باشگاه اقدامات ذیل را در نظر گرفته است:

۱_ هماهنگی در خصوص ورود؛ رزرو سی آی پی فرودگاه اهواز انجام شده است تا اعضای آن تیم بدون حضور در مکان عمومی مستقیما وارد اتوبوس شوند، بدیهی است هزینه‌های مربوط به عهده این باشگاه می‌باشد.

۲_ مکاتبات لازم با کمیته محترم پزشکی و فدراسیون فوتبال جهت حضور دو نفر از اعضای محترم ایفمارک از ابتدای ورود آن این جهت نظارت و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در نسب ورود هتل، محل تمرین و استادیوم تا مرحله خروج انجام شده است.

۳_ یک دستگاه خودروی حمل وسایل در محل فرودگاه حاضر خواهد شد تا بازیکنان نیاز به ورود و توقف در سالن فرودگاه را نداشته باشند. بدیهی است اعضای محترم تدارکات می‌بایست در مورد انتقال اسباب و وسایل تیم اقدام نمایند.

۴_ ضمنا ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به عنوان مجهزترین ورزشگاه ایران و کسب رتبه اول در جهت حفظ پروتکل‌های بهداشتی تدابیر ویژه‌تری برای انجام این دیدار خواهد داشت.

سعید آذری

مدیرعامل

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: