به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، ابراهیم قنبری ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: امروز هجدهم فروردین ماه سال جاری ساعت هفت و 43 دقیقه طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، واژگونی تانکر حامل مواد سوختی نفتی در جاده اهواز - اندیمشک بعد از روستای الهایی اطلاع‌رسانی شد.

او گفت: ستاد فرماندهی سازمان سریعا دو دستگاه خودروی اطفای حریق، یک دستگاه خودروی تانکر آبرسان و یک دستگاه خودروی پیشرو را به محل حادثه اعزام کرد.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: تانکر حامل مواد سوختی نفتی حین حرکت در مسیر به علت بی احتیاطی راننده از جاده منحرف و واژگون شد.

قنبری بیان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با شعله های حریق و دود غلیظی که از تانکر حامل مواد سوختی متصاعد شده بود، مواجه شدند و با ایمن‌سازی مسیر و استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده، شعله های حریق را مهار کردند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اضافه کرد: این حادثه منجر به مصدوم شدن راننده تانکر شد که به اورژانس 115 تحویل داده شد.

لازم به ذکر است که در این مسیر بارها حادثه واژگونی خودروهای باربری به ویژه خودروهای حامل سوخت گزارش شده که منجر به مصدوم و یا فوت شدن رانندگان بسیاری شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: