به گزارش خبرنگار برنا از اهواز به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ لوح سپاسی از طرف استاندار خوزستان و مدیرکل استاندارد استان به امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اهدا شد.

فولاد اکسین در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید ملی در سال 99 با نقش آفرینی و نقش محوری در پروژه های بزرگ صنعت نفت و گاز کشور خوش درخشید نمونه این درخشش پروژه عظیم خط انتقال نفت گوره به جاسک بود که بارها از جانب مقام های ملی و محلی از آن به نیکی یاد شده است.

بر همین اساس نشان استاندارد تولید محصولات در سال 1399 پس از ارزیابی ها و بررسی های ویژه ای که توسط اداره کل استاندارد خوزستان صورت گرفت به فولاد اکسین تعلق گرفت و لوح سپاسی به همین مناسبت اهدا شد.

 متن لوح سپاس استاندار محترم خوزستان به شرح ذیل است:

 مدیر عامل محترم شرکت فولاد اکسین

 با سلام

تلاش مداوم مدیریت و کارکنان واحد تولیدی ارتقاء کیفیت و انطباق تولیدات خود با استانداردهای ملی نشانه بارز تبلور فرهنگی توسعه و پذیرش حاکمیت نظم، قانون، و سیستم های مدیریت کیفیت می باشد که این خود حرکتی در جهت تحقق اهداف توسعه اقتصادی کشور است. بدین وسیله با عنایت به نتایج ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل استاندارد استان خوزستان که موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استانی دارای نشان استاندارد در سال ۱۳۹۹ برای تولید فرآورده ورق فولادی گرم نوردیده با کیفیت ساختمانی شده‌اید. ضمن قدردانی از یکایک کارکنان آن شرکت امیدواریم تلاش های آن مجموعه در پیشبرد اهداف و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه تولید کالای با کیفیت و سازندگی کشور همچنان پایبند باشد.

قاسم سلیمانی دشتکی

استاندار خوزستان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: