به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، یوسو سسما امشب دوم اردیبهشت ماه با حضور در نشست خبری پیش از رقابت تیمش با النصر عربستان اظهار کرد: ما دور رفت مسابقه ها را طی کردیم و فردا دور برگشت شروع می‌شود. هدف ما این بود که تا پیش از این دیدار شانس صعود داشته باشیم و اکنون هم این شانس را در اختیار داریم.

او گفت: سه مسابقه سخت دیگر در پیش است و به همان اندازه که برای ما سخت است، برای حریفان ما نیز مشکل خواهد شد.

مربی تیم فولاد ایران افزود: مسابقه فردا از اهمیت خاصی برخوردار است و ما در دیدار قبلی دیدیم که آن‌ها تیم خیلی خوبی بودند. آن‌ها با تمام بازیکنان با کیفیت و سرمربی با کلاس جهانی نتوانستند ما را شکست بدهند.

سسما بیان کرد: بازیکنانمان ما در دیدار فردا، طبق معمول منسجم، منظم و با انگیزه فراوان به میدان خواهند رفت. با توجه به اینکه بعضی از بازیکنان ما در مدت کم تعداد زیادی مسابقه انجام داده‌اند و خسته هستند، تغییراتی در ترکیب اعمال خواهیم کرد، بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کار ما را در این شرایط سخت کرده است.

او اضافه کرد: مهم این است که هر بازیکنی در زمین حاضر شود با تمام قدرت و انگیزه خواهد آمد تا توانایی‌های خود را نشان بدهد و این را مطمئن هستم. ما قدم به قدم به جلو می‌رویم و با مشورت کادر فنی و مربی بدنساز این تصمیم را گرفتیم که تغییراتی در دیدار فردا بدهیم و این را احتیاج تیم خود دانستیم.

مربی فولاد ایران در پایان تصریح کرد: برای دیدارهای بعد، قبل از همان دیدار تصمیم می‌گیریم و باید شرایط ریکاوری و فشار روانی و جسمی بازیکنان و داده‌های جی‌پس اس را دوباره بررسی کنیم و تصمیم درستی بگیریم.

لازم به ذکر است که فولاد در دومین دیدار متوالی فردا باید در ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض به مصاف النصر عربستان برود. دیدار قبل این دو تیم در 31 فرودین ماه امسال با تساوی یک بر یک به پایان رسید. هر دو تیم با 5 امتیاز در رده اول و دوم گروه چهارم لیگ قهرمانان غرب آسیا قرار دارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: