به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکراله سلمان زاده امروز چهارشنبه(21 شهریور ماه جاری) با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته 26 مورد جدید مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده، اظهار کرد: از این تعداد 15 نفر مربوط به آبادان، 6 نفر از خرمشهر و پنج بیمار نیز از شادگان هستند.

او گفت: از این 26 مورد مثبت جدید 21 نفر به صورت درمان سرپایی تشخیص داده شدند که شامل 12 نفر از آبادان، چهار نفر از خرمشهر و پنج بیمار از شادگان می شوند و سه بیمار از آبادان و دو بیمار از خرمشهر نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه خوشبختانه طی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی نداشتیم، افزود: طی روز گذشته هشت نفر بستری و هشت نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان به 43 نفر رسیده است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز سه شنبه(بیستم شهریور ماه 1400) می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 45 مورد جدید در 24 ساعت قبل از آن و 44 موارد مثبت کل بستری ها است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود که همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: