به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکراله سلمان زاده امروز یکشنبه(23 آبان ماه جاری) با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته پنج مورد جدید مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده، اظهار کرد: از این تعداد سه نفر مربوط به آبادان، یک نفر از خرمشهر و یک بیمار از شادگان هستند.

او گفت: از این پنج مورد مثبت جدید چهار نفر به صورت درمان سرپایی تشخیص داده شدند که شامل دو نفر از آبادان، یک نفر از خرمشهر و یک نفر از شادگان می شوند و یک بیمار از آبادان نیز با تشخیص پزشک بستری شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه متاسفانه طی شبانه روز گذشته یک مورد فوتی کرونایی از شادگان داشتیم، افزود: طی روز گذشته هفت نفر بستری و پنج نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان به 33 نفر رسیده است.

مقام عالی بهداشت و درمان جنوب غرب خوزستان بیان کرد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۳۱۳ هزار و ۵۳۰ مورد بوده که از این تعداد ۱۷ هزار و ۷۹۸ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۷۱۱ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان ها مرخص شده اند.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز شنبه(22 آبان ماه 1400) می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی چهار مورد جدید در 24 ساعت قبل از آن و 33 موارد مثبت کل بستری ها است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: