به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، تنها دیدار امروز هفته دوازدهم  لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم فولاد خوزستان و سپید رود رشت رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری شاگردان کریمی به پایان رسید.

در دقیقه هجدهم بازی حسین ابراهیمی با حرکت انفرادی فوق العاده توانست با در هم ریختن مدافعان حریف و ضربه ای دقیق قفل دروازه فولاد را باز کند و سپید رود را صاحب گل بازی کند.

در ادامه میلاد بدرقه در نیمه اول این دیدار به دلیل خطای پنالتی از زمین بازی اخراج شد تا فولادی ها 10 نفره شوند.

در نیمه دوم بازی، فولاد ده نفره نتوانست گل خورده را جبران کند و این دیدار در نهایت با برتری 1_0 تیم میهمان به پایان رسید.

در این دیدار فولاد با ترکیب احسان مرادیان، پیمان شیرزادی، حسن بیت سعید، عبدالله کرمی، مهدی زبیدی، مهرداد هدایتیان، فرشاد سالاروند، امید صیدائی، لوسیانو پریرا، میلاد بدرقه و رضا میرزایی به زمین آمده بود.

همچنین شاگردان کریمی را در این بازی؛ کوروش ملکی، میثم تهی دست، میلاد شیخی سلیمانی، حسین ابراهیمی، محمدنزهتی، محمدرضا مهدوی، امین جوادی مقدم، مهرداد بایرامی، علیرضا عزتی، میلاد قربان زاده و محمد غلامی تشکیل دادند.

از نکات قابل توجه این دیدار تشویق های علی کریمی در اهواز بود که هواداران فولاد به نشانه اعتراض به نتایج تیمشان چنین تشویق هایی را در استادیوم سر دادند.