به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان اهواز زمان و مسیر این آیین اعلام شد. به این ترتیب راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان اهواز از ساعت ۹:۳۰ صبح روز سه شنبه از میدان شهدا به سمت خیابان سلمان فارسی تا چهار راه آبادان برگزار می شود.

همچنین محدودیت ترافیکی از میدان مولوی به سمت پل چهارم  مسیر جایگزین از امانیه بلوار تخت سلیمان به سمت پل کابلی مسیر غرب به شرق خواهد بود.

در همین راستا خیابان‌های منتهی به خیابان سلمان فارسی غربی و شرقی از سمت شمال و جنوب مسدود و مسیر جایگزین آن از خیابان زند مسیر شرق به غرب و غرب به شرق تعیین شده است.

به این ترتیب خیابان ۲۴ متری از میدان شهدا به سمت سه راهی آزادگان  مسدود و مسیر جایگزین، بلوار ساحلی شرقی خواهد بود.

همچنین خیابان ۳۰ متری(شریعتی) نیز از چهار راه زند به سمت تقاطع سلمان فارسی تا تقاطع امام خمینی(ره) خیابان شریعتی اهواز در مسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب مسدود و مسیر جایگزین آن بلوار ساحلی شرقی اعلام شده است.

در همین راستا بلوار آیت الله بهبهانی از تقاطع پاداد تا تقاطع کیکاووس در مسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب بسته و مسیر جایگزین خیابان پیروزی تعیین شده است.

به این ترتیب خروجی بلوار ساحلی از سمت بانک صادرات و هتل پارس به سمت خیابان آزادگان بسته است و مسیر جایگزین بلوار ساحلی شرقی از مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال است.

همچنین محدودیت ترافیکی در خیابان طالقانی به سمت میدان شهدا و مسیر جایگزین خیابان زند مسیر شرق به غرب و غرب به شرق خواهد بود.

لازم به ذکر است که خیابان ۲۴ متری از خیابان مصطفایی تا میدان شهدا در مسیر شمال به جنوب بسته است و مسیر بلوار ساحلی شرقی به عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: