به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا به نقل از شبکه خبری سی ان ان، پرتره‌های بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش، رؤسای جمهوری اسبق آمریکا از ورودی اصلی کاخ سفید برداشته و یه یکی از اتاق‌های کم رفت و آمد منتقل شد.

بنا به گزارش سی ان ان، تابلو تصاویر بوش و کلینتون به اتاقی منتقل شده که کمتر در معرض دید قرار دارد و تصاویر دو رئیس جمهور جمهوری خواه متعلق به بیش از یک قرن پیش، جایگزین آن‌ها شد. تابلو‌هایی که در این قسمت از ورودی کاخ سفید هستند، در هنگام مراسم رسمی در معرض دید بیشتری قرار دارد.

بنا به گزارش سی ان ان، اتاقی که تصاویر بوش و کلینتون به آنجا منتقل شد، بیشتر به عنوان انبار مورد استفاده قرار می‌گیرد. سی ان ان معتقد است که دونالد ترامپ احتمالا از مواجهه هر روزه با تصاویر این دو خشنود نبوده است. موضوع جالب توجه اینکه، چند روز پس از سفر اخیر رئیس جمهور مکزیک به آمریکا و حضور او در کاخ سفید در ۸ ژوئیه، پرتره روسای جمهور سابق این کشور از راهرو اصلی این عمارت برداشته شد.

همچنین گفته می‌شود پرتره باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا در دوره اول ریاست جمهوری ترامپ به طور رسمی رونمایی نخواهد شد. این موضوع از روابط تلخ میان روسای جمهوری چهل و چهارم و چهل و پنجم آمریکا حکایت دارد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: